درباره ما

تولیدی گل و گیاهان زینتی " دادمهر" مازندران

از اواسط دهه ی هشتاد ، با هدف تولید انواع گل و گیاهان زینتی فضای باز، انواع درخت و درختچه های زینتی و انواع درختان کاج زینتی آغاز بکار نمود.
در این راستا تلاش شد تا با بکارگیری از تجارب اهل فن و علوم مربوطه با تکثیر گونه های مرغوب، زیبا، مقاوم و سازگار با اقلیم های متنوع کشور بزرگ و عزیزمان " ایران" محصولاتی با کیفیت مناسب تولید و تقدیم متقاضیان گرانمایه گردد.
از آنجائیکه این مجموعه بعنوان طراح و مجری فضای سبز نیز فعالیت میکند، لذا بیشتر محصولات در پروژه های اجرایی ما بکار گرفته می شد.
لذا تجربه ی اجرای فضای سبز موجب شد تا در طراحی فرم گیاهان زینتی فعالیتهای خود را توسعه داده و در این زمینه نیز به شکرانه ی حضرت حق، با اقبال مشتریان گرانقدر خود مواجه شدیم.
همین امر موجب شد تا اقدام به توسعه ی فعالیتهای تولیدی نموده و باگردآوری و جلب مشارکت و همکاری تولیدکنندگان موفق و معتبر کشور ( در زمینه گل، گیاه، درخت و درختچه های زینتی فضای باز ) محصولات متنوع و باکیفیت تری، متناسب با اقلیم های مختلف کشور در مجموعه ی سبد فروشگاهی خود داشته باشد.
در سالهای اخیر بدلیل استقبال درخور تکریم مشتریان گرانقدر و باوفای این مجموعه، بر آن شدیم تا با توجه به تجارب خود در زمینه ی طراحی و اجرای فضای سبز، در راستای تعامل حداکثری و پاسداشت همراهی صمیمانه ی مشتریان عزیزمان، اقدام به مشاوره ی رایگان در زمینه های طراحی، اجرا و نگهداری فضای سبز به متقاضیان ارجمند، در دستور کار قرار گیرد و این امر نیز مورد اقبال وسیع خریداران محصولات این تولیدی قرار گرفت.
اکنون که بیش از یک دهه از فعالیت این تولیدی میگذرد، تصمیم گرفتیم تا با ایجاد سایت ( dadagol ) که سایت رسمی "تولیدی گل و گیاه دادمهر مازندران میباشد، اهداف زیر را دنبال نمائیم:

دسترسی آسان

دسترسی سریع، مطمئن و آسان متقاضیان گل وگیاهان زینتی و آگاهی هرچه بیشتر این عزیزان از نوع محصولات ما ، در جهت انتخاب مناسبتر گیاهان مورد نیاز، سفارش و خرید آسانتر.

آشنایی با گل و گیاه

آشنایی هرچه بیشتر دوستداران طبیعت با گل وگیاه، درخت و درختچه های زینتی.

آموزش

آموزش چگونگی تکثیر ، کاشت و نگهداری گل و گیاهان زینتی به علاقه مندان .

مشاوره

ارتباط نزدیک وآسانتر با مشتریان گرامی و ارائه مشاوره های لازم و مرتبط .

دریافت نظرات

دریافت سریع و راحت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات ارزشمند و سازنده ی شما عزیزان در راستای بهبود محصولات و خدمات

ارتباط آسانتر با تولیدکننده

ایجاد مسیر ارتباطی آسانتر با تولیدکنندگان محترم گل و گیاهان زینتی و تمامی محصولات و خدمات مرتبط با آن ، در راستای توسعه ی همکاری با این عزیزان و معرفی رایگان محصولات باکیفیت تولیدکنندگان معتبر به علاقه مندان و متقاضیان.

فروش آنلاین

فروش آنلاین محصولات قابل عرضه ی این تولیدی.
امیدواریم با اتکاء به قدرت لایزال حضرت پروردگار و استعانت از درگاه حضرتش، در مسیری که پیش رو داریم با سرلوحه قراردادن اصول "صداقت" ، " تعهد حرفه ای" و"نوع دوستی" که لازمه ی هر کارِ تجاری و زندگی بشری ست، بتوانیم خدمتی هرچند اندک، اما شایسته ی جایگاه والای ایران و ایرانی تقدیم نمائیم.